OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Krása je víc než génius, protože nepotřebuje žádné vysvětlování. (Oscar Wilde)

Něco málo o našem salonu

 

     Náše provozovna vzniknula v roce 1992 a od roku 2010 jsme provozovnu přejmenovali na "Salon BEAUTY". V našem salonu dlouhodobě používáme ke kosmetickému ošetření profesionální přípravky a přístroje španělské firmy "SKEYNDOR". S touto kosmetikou dosahujeme vysokých profesionálních výsledků, což nám zpětně potvrzují naše zákaznice. Abychom mohli našim zákaznicím nabídnout to nejlepší ošetření pro jejich pleť, jsme pravidelně zaškolováni  firmou PRIMAVERA ANDORRANA, s.r.o., která je v současné době výhradním distributorem této značky do českých kosmetických salonů. Toto školení probíhá buď ve školícím středisku firmy Primavera Andorrana nebo v současníé době už přímo v našem salonu. Školení je vždy pod patronací oficiální španělské zástupkyně firmy SKEYNDOR pro Českou republiku p. Nurii Mauri.

 

O nás

 

     Náš salon BEAUTY je veden na stránkách SKEYNDORU jako profesionální kosmetický salon, který používá v plném rozsahu jak postupy jendotlivých ošetření , tak i kosmetiku od této firmy.

    Jak už jsme psali dosahujeme s touto kosmetikou výborných výsledků i co se týče odběru této kosmetiky a proto nás firma PRIMAVERA ANDORRANA s.r.o. pravidelně každým rokem odesílá na několikadenní seminář přímo do firmy SKEYNDOR v Barceloně (Španělsko). Zde jsme seznámeni i prakticky zaškolováni s nejnovějšími produkty, přístroji i postupy ošetření. 

 

Školení SKEYNDOR - Barcelona 2013

Školení SKEYNDOR - Barcelona 2013

  

Školení SKEYNDOR - Barcelona 2014

 

Tyto cenné zkušenosti využíváme v kosmetickém ošetření v našem salonu na našich zákaznicích

 

Tímto Vás srdečně zveme do našeho salonu BEAUTY