OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Krása je víc než génius, protože nepotřebuje žádné vysvětlování. (Oscar Wilde)

Úvodní stránka » Kosmetika

Péče o pleť

 

     Buďte ke své pleti shovívavá, vyplatí se, když ji budete pravidelně hýčkat. Pleť je absolutním zrcadlem Vašeho zdraví. Největší vliv na proměny kůže mají stresy, hormony, vyvážená strava, výdej a přísun tekutin. Kosmetické kúry dokáží vylepšit vzhled pleti, až Vás to překvapí. Tyto proměny však potřebují svůj čas, a tak je dobré kosmetické procedury pravidelně opakovat.

 

Kosmetika

 

 

Co Vám kosmetika  přináší ?

 

     Je to výhodná a jistá investice, nikoliv vyhozené peníze. Je to investice do budoucna, a pro Vás! Výsledkem je zdravá a pěstěná pleť, odpočatý organismus. Speciálně vyvinuté přípravky podporují regenerační schopnost a odolnost pleti, chrání ji před předčasným stárnutím a ztrátou pružnosti a pevnosti. Speciálně vyvinuté přípravky, které vyrovnávají nadměrnou produkci mazu a aktivně předcházejí tvorbě nečistot a zánětů, projasňují a zmatňují pleť. Nevhodně zvolené přípravky nejenže Vám nepomůžou, ale mohou kvalitu Vaší pleti ještě zhoršit. Proto je výhodná návštěva kosmetického salonu, kde Vám s výběrem poradíme, zároveň si můžete přípravky rovnou vyzkoušet a je možné obdržet i vhodný vzorek.

 

V našem kosmetickém salonu provádíme tato profesionální kosmetické ošetření

 

     Hluboké čištění pleti, peeling, masáž očních partií, masáž obličeje, masáž krku a dekoltu, obličejová maska, maska na krk a dekolt, epilace obočí, barvení řas a obočí, depilace okolí rtů teplým voskem, lehké denní a večerní líčení, líčení na významné události.

 

    Délka ošetření je přibližně 90 minut a zahrnuje ošetření obličeje, krku a dekoltu. Ošetření je vždy individuální, záleží na věku klientky, stavu pleti ale i na ročním období. Dále jsou také důležité požadavky a přání klienta.

 

Používaná kosmetická značka SKEYNDOR je vhodná pro všechny typy pleti včetně citlivé. Tato značka umožňuje sestavení vhodných kúr přímo na míru a to přispívá k naprosté spokojenosti klientů.

 

Skeyndor