OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Krása je víc než génius, protože nepotřebuje žádné vysvětlování. (Oscar Wilde)

Renovace pokožky, hluboký, vyrovnávací peeling a bělící řada

 

      Ošetření kombinuje 5 metod, které nejsou agresivní, ale dostanou se do hlubších vrstev pokožky. V pokožce je 15 – 20 vrstev odumřelých buněk , které stoupají vzhůru k rohové vrstvě a tam se odlupují. Místo nich se ve spodních vrstvách kůže vytváří nové buňky (z kmenových mateřských buněk). Vrstvy mrtvých buněk udržují vodu uvnitř pokožky, brání přístupu bakterií, chrání před citlivostí a před poškozením chemikáliemi, se kterými může kůže přijít do styku. Věkem se tento proces výměny buněk zpomaluje a proto mu pomáháme exfoliací.

          URBAN WHITE – tato produktová řada patří k nové generaci bělících ošetření pokožky působící přímo na střed buňky produkující zabarvení. Jedná se o novou strategii, která má prostřednictvím inhibice klíčového genu či genů za výsledek depigmentaci jak skvrn způsobených sluncem a věkem (indukovaná nebo fakultativní pigmentace), tak sjednocení přírodního tónu pleti (genetická nebo konstitutivní pigmentace) a výsledek je stálý. Obě tyto nové řady pracují s pokožkou již na genetické bázi a proto jsou účinky okamžité a nevratné.

     

 

Derma Peel + Urban White

 

Další informace o ošetření a ceně najdete v přiloženém souboru: URBAN WHITE