OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Krása je víc než génius, protože nepotřebuje žádné vysvětlování. (Oscar Wilde)

Lasocare Low Power Laser

 

     Dalším nadstandardním ošetřením kromě kosmetiky používám i laser švýcarské firmy Medistellar s.r.o., který ve spojení s gelem LASOCARE® má vynikající výsledky v péči o pleť. Tento laser je možné použít u žen, mužů ale i dětí.     

 

Medistellar

 

     LASOCARE® aplikuji u klientek, u nichž se projevuje sklon k tvorbě vrásek, nevyrovnanému vyživování povrchu pleti a zejména k zanášení pórů a projevům tzv. nečisté pleti.

 

Aplikace metody LASOCARE® je proto součástí jakéhokoli kosmetického ošetření pleti.

 

Postup při aplikaci LASOCARE®

 

     Provedeme očištění povrchu některou z běžných metod, odpovídající stupni znečištění pleti. Na takto připravený odmaštěný povrch naneseme tenký film gelu LASOCARE® a bezprostředně poté jej aktivujeme laserem přesně stanovené vlnové délky. V kosmetickém ošetření pak pokračujeme obvyklým způsobem. Doby osvitu laserem se pohybují okolo šesti až osmi minut. Aktivace poskytne optickému systému gelu dostatek počáteční energie. Od tohoto okamžiku je třeba dodávat pleti pravidelně čerstvý gel v rámci pravidelné každovečerní péče. V případě, že bude přísun gelu přerušen na více, než 24 hodin, je nutná opětovná aktivace vhodným laserem. Klientka si proto tubičku gelu s obsahem ca 12,8 ml může u nás zakoupít. Uvedené množství gelu pak v závislosti na stavu pleti vystačí na přibližně třicet dva dnů velmi kvalitní domácí péče. Po vypotřebování gelu začíná regenerační cyklus znovu návštěvou kosmetického salonu a novou aktivací laserovým paprskem.

     Zkušenosti ukazují, že klientky oceňují pocit svěžesti, prokysličení a zejména jemnou tonizaci pleti, která se markantně projevuje na vyhlazení jemných vrásek a nerovností.

 

Nejdůležitější účinky Lasocare 

 

  • v první fázi dochází k vydatnému a velmi přesně cílenému prokysličení buněčných struktur v hloubce pórů a tím k účinnému omlazení pleti. Subjektivně je tento účinek vnímán jako pocit svěžesti, dýchající a na omak hebké pleti. Drobné vrásky jsou vyhlazeny, pleť jemně vypnuta.

  • ve fázi druhé je ochranný film pleti postupně a dlouhodobě zbaven bakteriální populace jak na povrchu, tak i v hloubce pórů. To vede k elegantnímu, velmi šetrnému a dosud patrně nejúčinějšímu vyčištění pleti, jakého je v současné době možno dosáhnout. Použitá metoda je totiž plně v souladu s přirozenými funkcemi organismu a nezpůsobuje sekundární alergické reakce, jak je známe z denní praxe.

 

Salon je vybaven nejmodernější technikou:

 

Lunar kosmetics

     Počítačovou řídící jednotku pro ovládání laserových sond - Více informací zde

 

 Lunar

 

Sonda Argentum 

       Základní sonda pro jemnou a přesnou práci v obličeji - Více informací zde

 

      Argentum 2  Argentum 1  

 

Sonda Hexaline 

       Plošný zářič pro důkladné a pohodlné ošetření větších ploch - Více informací zde

 

   Hexaline 1  Hexaline 2

 

Laserový scanner „Panorama“

       Tento laser je sestaven z dvanácti vzájemně nezávislých laserových zářičů, sestavených do myšleného oblouku. Jednotlivé paprsky tak dopadají na ozářenou plochu vždy přibližně kolmo, tedy s největší možnou účinností. Mikroprocesorem řízený pohonný mechanismus pak celým tímto vějířem laserů pohybuje tak, aby žádný z bodů ozařované plochy nebyl vynechán - Více informací zde

 

  Panorama

 

Gel LASOCARE®

    LASOCARE® aplikujeme u klientek, u nichž se projevuje sklon k tvorbě vrásek, nevyrovnanému vyživování povrchu pleti a zejména k zanášení pórů a projevům tzv. nečisté pleti - Více informací zde 

 

Gel Lasocace
     

 

     Bližší informace k použití laseru a gelu LASOCARE® podáme přímo v provozovně , kde je možné i gel zakoupit za výrobcem stanovenou cenu. Na stránkách výrobce je možnost i vidět     účinek před a po použitím metody Lasocare