OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Krása je víc než génius, protože nepotřebuje žádné vysvětlování. (Oscar Wilde)

Úvodní stránka » Permanentní řasy

Prodlužování řas - Permanentní řasy EMPORIO LASHES

 

     Nový revoluční produkt firmy EMPORIO LASHES, který Vám splní Vaše sny o krásných dlouhých ale přitom přirozeně vypadajících řasách.

 

Permanent 1

 

      Tato technika Vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Tyto řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu, a proto se hodí k dennímu nošení. Tato technika se provádí s pomocí speciálního lepidla, které nezatěžuje Vaše přírodní řasy a aplikuje se metodou tzv. řasa na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních. Kosmetické materiály  Zn. Emporio Lashes  jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů schválený státním zdravotním ústavem v Praze.

 

Permanentní řasy Emporio Lashes nejsou tradiční umělé řasy, ale jedná se o jednotlivé syntetické norkové řasy.

 

Na jakém principu řasy fungují?

     Na vlastní řasy se aplikují permanentní řasy Emporio Lashes speciálním medikálním  adhesivem. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení je tedy neviditelné, proto jsou tyto řasy tak přirozené a zároveň pevné. S permanentními řasami EMPORIOP LASHES jste neustále upravená a můžete se s nimi bezstarostně oddávat svým oblíbeným denním aktivitám. 

 

 Permanent 2

 

Upozornění pro zákaznice 

 

Délka aplikace u nových řas je cca 2,5 hodiny doplnění cca 1,5 hodiny

Aplikaci vynechejte, pokud trpíte nějakou oční chorobou (oční zákal, suchý slzný kanálek, zánět spojivek aj.)

 

 

Další informace o následné péči zjistíte přímo v provozovně, nebo zde:  PERMANENTNÍ ŘASY - instrukce

 

Kontaktní osoba:  Radka Kadlecová - tel. 725804281