OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Krása je víc než génius, protože nepotřebuje žádné vysvětlování. (Oscar Wilde)

Úvodní stránka » Ultrazvukový peeling

Ultrazvukový peeling

 

    Ultrasonic

  

    Novinka v kosmetickém ošetření. Toto ošetření se provádí pomocí ultrazvukové špachtle ULTRA SONIC španělské firmy SKEYNDOR, která pracuje na principu velmi jemných vysokofrekvenčních vibrací. Tyto vibrace vytvářejí na povrchu pokožky viditelný aerosol a tím účinně čistí a odstraňují hluboko usazené nečistoty z pórů, povrchové odumřelé buňky a zároveň jemně masírují pleť. Tím přispívá k regeneraci a aktivaci metabolismu pleti a současně umožňuje snazší přísun živin a vody do hlubších vrstev pokožky. Čištění pleti ultrazvukem působí příznivě na cuperosu (popraskané žilky), zlepšuje hydrataci, léčí akné a má řadu dalších vysoce pozitivních účinků.

 

S ultrazvukovou špachtlí se dosáhne následujících účinků:

 

1) Čištění:

     Neagresivní procedura určená ke zlepšení vzhledu pleti, ošetření rozšířených pórů, odstranění povrchových buněk spolu s nečistotami a komedony které se v ní časem nahromadily.

(Jemné vibrace vytvářejí na povrchu pokožky viditelný aerosol a tím účinně čistí a odstraňují hluboko usazené nečistoty z pórů, povrchové odumřelé buňky a zároveň jemně masírují pleť)

 Ultrazvuk 1

 

 

2) Regenerace

        Zlepšuje vzhled jizev na obličejové pokožce. Ultrazvuková terapie je používána pro prevenci stárnutí pokožky obličeje (vrásky, skvrny, ochablá pleť, jizvy, strije a zároveň celkově zlepšuje pleť).

Ultrazvuk 2 

 

3) Sonoforéza


   Spočívá v zapracování látek do organismu pomocí ultrazvukové energie. Toto ošetření využívá ultrazvuku k usnadnění penetrace lokálně aplikovaných aktivních látek.

Ultrazvuk 3 

 

******

 

Kontraindikace ošetření:

 

  • Zákazníci s kardiostimulátorem
  • Kardiakové
  • Pacienti s hemofilií
  • Otevřené poranění nebo infekce
  • Těhotenství
  • Plastická operace - nejdříve 1 měsíc po zákroku nebo podle doporučení lékaře